Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 11 Dołączył: 2009-04-11
#
zapewne każdy z was wie jak tworzy się mody do gier ale czy ktoś nie rozmyślał z was o zrobieniu własnej gry?

Fakt że to nie jest proste ale wykonalne:)
Czemu o tym pisze? Na pewno nie chce spamować:)

Ale jak ktoś będzie chciał skorzystać z tej wiedzy mogę rozwinąć temat:)

Być może słyszał ktoś z was o Esenthel engine to jak pewnie wiadomo główny silnik do gier na których można robić nawet dobrej jakości gry do niego w zestawie jest world edytor. Jedyna wada jest taka że jak gra zapowiada się dobrze i ma być komercyjna to współczucie finansowe pada bo dla amatorskich zespołów oraz firm które nie wyprodukowały jeszcze komercyjnej gry,
oraz nie posiadają jeszcze licencji Esenthel Engine to cena za 1 amatorska wynosi aktualnie 250zł a kolejne 1.000zł a profesjonalna 20.000 zł a kolejne 17.000zł

Ładne ceny prawda??
Ale zawsze można nie kupować licencji tylko wystawić za darmo a silnik można pobrać za darmo bez opłat i na nieograniczony czas czyli największy plus bo można na spokojnie przetestować sobie:)

Ja aktualnie zajmuje się grafika 3D i udzielam się w takim projekcie więc nie ukrywam że używamy z Esenthel-a.

___________________
Postów: 20 Dołączył: 2009-01-21
#
Hmm... jak chcesz tworzyc gry to najpierw musisz nauczyc sie ortografii - pisze sie Tworzenie, a nie Twożenie. W ogole.. po co ten temat? To ma byc wstep do reklamy waszego projektu czy o co ci chodzi? Bo piszesz ogolnie o esenthelu a dales w wasze produkcje... czy to twoj silnik gry? Prosze, okresl sie bardziej
Postów: 11 Dołączył: 2009-04-11
#
Cytat:
Hmm... jak chcesz tworzyc gry to najpierw musisz nauczyc sie ortografii...

Z góry przepraszam za ortografie ale sądzę że ortografia moze przeszkadzać w skryptach co do mojej funkcji nie należny na chwilę obecną.

Cytat:
To ma być wstęp do reklamy waszego projektu czy o co ci chodzi?


Reklama to nie jest bo zapodawałbym oficjalna stronę mojej grupy czego nie robię tylko ciekawostka a że to dział "wasze produkcje" to oczywiście mam zamiar publikować efekty pracy dotyczącej projektu(dla jasności mam do tego pozwolenie:) ) chyba że nie chcecie to mogę uznać temat za zamknięty.

Cytat:
... czy to twoj silnik gry?...


A musi być mój aby móc o nim się wypowiadać? Po prostu opisuje że można go przetestować niekomercyjnie bo sam nim posługuję obecnie.

Czy coś ważnego pominąłem?

___________________
Postów: 20 Dołączył: 2009-01-21
#
Czyli reklama projektu, jeżeli masz pozwolenie - nie ma sprawy. Z tym "twój silnik gry" to był sarkazm bo dałeś temat o silniku gry w wasze produkcje.
Postów: 11 Dołączył: 2009-04-11
#
Kto wie może ktoś na forum skorzysta z tego bo moje zdanie to jak ktoś poważnie podchodzi do tego to lepiej uprościć życie opisując coś.

___________________
Postów: 63 Dołączył: 2009-01-21
#
Z tego co tu widzę to masz naprawdę szczere chęci :P Jednak to od groma czasu... Pamiętam jak robiłem zwykłą platformówkę w Games Factory xD zajęło to od groma czasu ;] A co dopiero skrypt z nowymi misjami do GTA SA ;p

BTW. Co to za gra?
Postów: 74 Dołączył: 2009-01-20
#
Wiesz ja znam kolesia który robi już jedna taką własną grę od zera, tzn teraz to już niedługo można pierwszego dema oczekiwać, ale jakbyście się zgrali, to prędzej byście zrobili. A każdy by już chciał pograć w grę na podstawie PB. Jak coś to napisz na PW to Ci dam namiary.

___________________
Postów: 11 Dołączył: 2009-04-11
#
Cytat:
Jednak to od groma czasu...


Zdaje sobie z tego sprawę ale 9 osób jest i są już wstępne projekty:)

Fecik wysłałem pw czy jestem zainteresowany czy nie:)

___________________
Postów: 74 Dołączył: 2009-01-20
#
Napisz może na maila albo na gg bo coś długo dochodzi.

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG