Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Witam ostatnio zacząłem bawić się programem Google SketchUp Pro i chciałbym zrobić jakiś budynek do GTA SA ale nie wiem skąd wziąć np: drzwi, okna itp. Jest może jakiś poradnik??
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Puki co nie ma na naszej stronie poradników na temat modelowania w tym programie ale puki co Polecam youtuba. Po wpisaniu odpowiedniego hasła wyszukiwania można znaleźć całkiem sporo poradników jak modelować w tym programie. Po obejrzeniu dwóch, trzech filmików będziesz wiedział jak co się robi.

Co do gotowych modeli to ten program posiada własną stronę gdzie można pobrać takie modele. Ma nawet w budowaną przeglądarkę gdzie to wszystko można pobrać. Wystarczy wejść w menu plik i tam gdzieś to jest ale gdzie to nie pamiętam. Dawno tym się nie bawiłem.
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
dobra dzięki no youtube już obejrzałem z 5 filmików i zrobiłem całkiem fajny domek ;) kiedyś zamieszcze screena :)
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc napisze tutaj Jak w 3DS Max otworzyć typ pliku .dff bo już wkleiłem Kams Script i nie wiem co dalej zrobić i prosiłbym o jakieś wideo.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Prawe Menu "Import dff"
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
THX
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG