Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Piwo
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Ej przed chwilą pobrałem se Alice loader do Gta IV i jak dałem do folderu gta te pliki i tam był jakiś 1 który miałem zamienić i on chyba zepsuł mi gta ! bo jak wchodzę to normalnie ale jak się ładuje to report o błędach! xd
Potrzebuje oryginalnej kopij tego pliku jeśli nikt nie wie jaki to plik a nie ma tego to niech pobierze ten plik Alice i go wklei i zobaczy co to za plik się podmienia ale go nie podmieni PLS ): ! [Mam oryginalnego gta iv]
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
hmm
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Albo jakieś zmyślone stronki np:Anteda to będzie np onet xD
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Nie przetłumaczyli 6 str na 300 xd
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Mam pomysła ludzie spark mi działa nareszcie więc mogę edytować Gta IV!
I dla tego chce zrobić w internecie [W Gta IV [; ] połowę stronek spolszczonych i zrobionych na sęsie tych prawdziwych np:Faacebok xD
Kto się tego podejmie ? :>

----------------------------------
Za ortografię sora !
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=16127 tu masz linka do GTA United bety ;)
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
THX za pomoc ale już nie trzeba mi pomagać bo udało mi się pobrać oryginalne pliki do GTA IV [Nie EFLC bo miałem gta iv ale gta nie mi działało i spark mi również nie działał xD] :p i wszystko działa pięknie : D
Tylko tera się mi znów za bardzo zmodowało gta iv ale na szczęście mam te oryginalne pliki :p
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Ok xD
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Ej ludzie mam problem taki mianowicie że jak mam 3Dxmaxa i odpalam to jakaś instalka się pojawia i tam musze dać next i nagle jakiś kod i adres email i jeszcze jakieś bzdurki podać!!!!!!! A ja nie wiem co mam wpisać! [jak by co jak wpisze bzdury byle jakie to mnie wywala :/]
Postów: 11 Dołączył: 2010-11-18
#
Ej na pomoc ludzie ze sparkiem!!!
Ej mam zainstalowanego EFLC na dysku D ale nie w tym problem tylko że jak pobieram sparka i go daje do folderu EFLC i dopalam to report o błędach!!!
Tak samo z OpenIV ! Help );
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG