Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 3 Dołączył: 2009-12-20
#
Mam następujący problem, 3ds max 2009 nie chce mi zaimportować 3dr. Próbowałem już instalować 2 wersje 3d rippera, i przy instalacji zaznaczałem jakiego mam 3ds maxa i podawałem jego scieżkę. Przy ładowaniu się Maxa wyskakuje komunikat o pluginie dla innej wersji programu.. dlaczego? Jak to naprawić?
Postów: 3 Dołączył: 2009-12-20
#
Witam! Chciałbym zaimportować sobie kawałek mapy SA do 3ds maxa przez kams scripty, i tu mam problem.. próbowałem wchodzić w opcję MAP IO, ale nie udało mi się nic konkretnego zrobić.. wiem że mógłbym importować model po modelu, ale to dość żmudne.. Tak więc, czy jest możliwość zaimportowania mapy na podstawie pliku IPL? Mam już wypakowane całe gta3.img do folderu.

Jako ciekawostkę powiem, że chcę wrzucić jedną farmę z GTA do Quake 3 Arena jako mapkę, bedzie ciekawie :D

/ Jeśli temat powinien być w dziale narzędzia to serdecznie przepraszam.
Postów: 3 Dołączył: 2009-12-20
#
Witam, to mój pierwszy post. Mam problem z zainstalowaniem basicmapy dołączonej do MC, mianowicie po zastosowaniu się do wszystkich punktów w poradniku i odpaleniu gry, ładuje się ona do około 1/3 paska i staje. Nie wyłącza się, ale nie ładuje się dalej nie odpowiada, a muzyka dalej leci. Co zrobić? Nie mam problemu z dodawaniem własnych modeli i trudniejszymi rzeczami a taka niby banalna czynność mi nie wychodzi.. Proszę o pomoc.
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG