Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Translatora używać nie potrafisz?
Cytat:
Wystarczy pobrać plik 2.0.IPL lotniska wojskowego w folderze Data / mapy zawierają ...

Nowe lotnisko:
W pełni ogrodzony
Bridge wejściu
Przepaść między ogrodzeniem a wejście do samochodów
"konkretne" pas startowy
Radar
Drzewa
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Wolfenstein Enemy Territory z modem No Quarter- Własne modele broni. A z modem dla tego, że umożliwiał on wprowadzenie modeli md3, więc normalnego formatu, a nie nieedytowalne mdc.
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Dobra, ja zobaczę, jak to będzie wyglądało u mnie i jeśli hasło uda się odszyfrować, to Ci podam.
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
W takim razie pozostaje tylko odszyfrować hasło za pomocą odpowiedniego programu (uwierz mi, że 3 dni to bardzo krótki okres), chyba, że spróbować by metodą słownikową, ale szczerze mówiąc, to wątpię, byś sobie z tym poradził. A może jako hasło spróbuj podać nick autora, datę powstania, nazwę modu?
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Takiej instrukcji niema i nigdy nie będzie. A dlaczego? A no dla tego, że z Linuksem nie jest tak, jak z Windowsem, w którym wszystko zależy od wersji systemu. W Slaksie, jak i innych dystrybucjach Linuksa wszystko zależy jedynie od zainstalowanych pakietów. A instalacja to bardzo prosta rzecz. Wypalasz obraz z systemem na płytę, następnie resetujesz komputer, wchodzisz do Biosu (wciskasz Delete w czasie, gdy na monitorze wyświetla Ci się model płyty głównej). W Biosie sprawdzasz, który napęd masz na Master i do tego napędu wkładasz płytę z systemem. Będąc wciąż w Biosie przechodzisz do zakładki BOOT, gdzie powinieneś mieć coś w stylu BOOT DEVICE, gdzie wybierasz CD/CDROM, potem zakładka EXIT, w której wybierasz Exit & save changes, komputer się resetuje i płyta z systemem powinna się zbootować. Na koniec dodam tylko, że Slax nie jest dobrym systemem Linuksowym na początek, poleciłbym bardziej Ubuntu.
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Cóż... jak widać, przez dłuższy czas nie pokazywałem się na forum (po prostu o nim zapomniałem), ale wróciłem. Tak więc jeśli chodzi o obsługę Blendera, to z tym u mnie nie ma problemów, a MapEditora za chwilę pobiorę. Jednak czy zna może ktoś z was jakąś wtyczkę do Blendera, która umożliwiłaby eksportowanie, a także importowanie (chodź to pierwsze by wystarczyło) plików dff? Co prawda znalazłem jedną, jednak z tego, co zauważyłem, to ona nie działa.
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Na tworzeniu map do GTA nie znam się w ogóle, ale chciałbym jakąś stworzyć. Więc mam pytanie, czy da rade całą mapę stworzyć w Blenderze, a potem wyeksportować do jakiegoś formatu? A jeśli nie, to jak stworzyć własną mapę?
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG