Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam. Mój problem polega na prędkości jazdy samochodu. Ustawiłem sobie taksówkę i gdy do niej wsiądę jako pasażer ma mnie zamieść pod wyznaczone miejsce lecz szybciej bym tam doszedł niż dojechał tą taksówką. Wszystko brałem z TEGO PORADNIKA

Z początku myślałem że to wina maksymalnej prędkości pojazdu więc ustawiłem zamiast 15 to 100, nic nie pomogło więc zdesperowany ustawiłem na 1000, a efekt żadny. Ciągle porusza się z prędkością ślimaka. Czy to na GS czy to na ulicy.

Czy jest może jakieś rozwiązanie tego? Chciałbym aby taksówka nie jechała "psychicznie" tylko no w miarę z przepisami ale jednocześnie przyspieszyła bo jak wyżej napisałem - pieszo ją wyprzedzam,a to nie jest normalne.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Ok, po pierwsze, zauważyłem, że w poradniku były użyte zmienne globalne, co jest dosyć ryzykowne (poprawiłem). Więcej na temat zmiennych w tym poradniku. Opcode na zmianę prędkości pojazdu mógł nie działać, jeśli zmienna zaadresowana pod daną nazwą została nadpisana przez grę lub inny skrypt CLEO.

Jeżeli pomimo zmiany zmiennych na lokalne, pojazd wciąż porusza się wolno, to możesz spróbować ruszyć samochód tym opcodem:
Kod:
05D1: AS_actor 1@ drive_car 0@ to 0.0 0.0 0.0 speed 20.0 0 model #NULL 0

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Dzięki. Okazało się że trzeba użyć tego opcoda.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG