Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 2 3 Następny
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
po co masz się uczyć jakichś innych języków programowania napisz skrypt cleo najpierw wyłącz hud "enable_hud" a potem wyświetlaj tekstury na ekranie odpowiednio się zmieniające np. obliczasz ile player ma hp wyświetlasz teksturę np strzykawki napełnionej krwią na maxa i stawiasz petle która sprawdza ile gracz ma hp i wraz z stratą hp wyświetlasz tekstury które pokazują mniej hp to samo z innymi bajerami trzeba tylko wyobraźni
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
W sumie masz racje tylko to jest bardzo pracochłonne(nauka języka też) ale jednak wole nauke języka bo przyda się nie tylko do HUD'u a co do skryptu z HUD'em to może nawet zrobie ale nie wiem jak sobie wyobrażasz minimape w HUD'dzie CLEO.
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
minimapa to radar nie HUD i też można edytować w połączeniu z interface editorem

zmienić pozycje i wielkość w interfaceeditorze i potem nałożyć teksturę jaką chcesz na radar
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
Wiem że interface Edytorem moge edytować radar, a tak właściwie to kolor i miejsce położenia chyba że jeszcze są funkcje o jakich nie wiem.
Postów: 51 Dołączył: 2011-07-28
#
jeżeli chodzi o radar to możesz zmienić jego wielkość i położenie a także tego pierścienia wokół radaru jak już sobie zrobisz według uznania to nakładasz teksturę w odpowiednim miejscu z funkcją Alpha i naprawdę ładne efekty można uzyskać
Postów: 245 Dołączył: 2011-03-21
#
No masz racje ;)
Poprzedni 1 2 3 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG