Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Jak w temacie. Myślę że jest bo przecież powstaje mod ViceIV. Jeśli jest mógłby ktoś podać jego nazwę, a najlepiej - link? (Chciałbym zrobić moda do IV który zwiększyłby wydajność wywalając różne niepotrzebne obiekty)

___________________
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Nie jestem pewien, czy wywalenie obiektów znacznie podwyższy płynność gry, musiałbyś usunąć całe budynki, a to popsułoby cały efekt miasta. Poza tym w GTA IV nie ma niepotrzebnych obiektów, każdy dodaje urok do Liberty City :)

Jeśli chcesz przyspieszyć działanie gry, to wyłącz np. cienie, one pochłaniają sporo pamięci i mocy komputera.

___________________
Administrator
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
@up - tak jest też w San Andreas, podejrzewam że Rockstar nigdy sobie z tym nie radził :)
Możesz poprzez edycję tekstur zmniejszyć ich rozdzielczość, ja robię tak, gdy dodaję samochód do SA. Pomaga.

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Chodzi mi o wywalenie niektórych krzaczków np. na plaży bo to według mnie trochę dziwne ;] Chciałbym wywalić też niektóre po prostu nieużyteczne rzeczy. (wiem że bez nich gra już nie będzie miała tego swojego uroku ;]) A jeśli chodzi o tekstury i cienie wiem o tym ale GTA IV mimo że dla mnie grafika nie jest najważniejsza, nie lubię też bardzo szpetnej gry.

@MakG czy mógłbym wydać dość duży poradnik jak zwiększyć wydajność gry?

@sabaru83pl dzięki zobaczę czy zadziała na EFLC bo pisało w supported, że tylko GTA IV do piątego patcha ;]

___________________
Postów: 248 Dołączył: 2009-06-27
#
Nie chodzi w moim przypadku o oszpecenie samochodu, tylko np. o zamaskowanie za przeproszeniem dupiastego wnętrza Forda Crown Victorii. Zamiast tego mam stylową czarną skórę, a światła zostawiłem oryginalne.

___________________
http://www.gta-mods.pl/public/images/userbar
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Wiem, sam myśle aby zamienić np. ekstrawaganckie wnętrza samochodów na zwykłe czarne tekstury ;]

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG