Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
#
Witam jestem Bartek zajmuje się programowaniem w różnych językach jak i SCM
Chciałbym stworzyć nową fabułę(tzw.kilka misji około 20, a może i więcej)

Oto co planuję zrobić.

- min 20 misji głównego wątku
- misje poboczne (dodatkowe) z 6 tj. wyścigi uliczne itd.
- kilka nowych skryptów
- nowe gangi

Fabuła:

Carl przyjeżdża do Los Santos do kuzyna Sweeta któremu ktoś zamordował żonę, oczywiście Sweet chce się zemścić i razem z Carlem szukają zabójcy, dowiadują się że to sprawka pewnego gangu z wschodniego los Santos, i w tym momecie sprawy się komplikują ponieważ zadarcie z gangiem może się źle skończyć dla nich.Postanowili zaciągnąć się do innego gangu który ma zatargi z zabójcami jego żony.Dalej to już będą misje tzw. walki pomiędzy tymi dwoma gangami, choć nie spodziewanie do gry włącza się trzeci gang wtedy dopiero zaczyna się piekło w los Santos teraz to już trzeba mieć oczy z tyłu głowy by nie dać się zabić. PLAN BĘDZIE BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWY GDY JUŻ USTALE WSZYSTKO TEN JEST TAKI NA 50%

Potrzebuje :

- Skrypterów, programistów SCM - 2-3 osoby (beze mnie)

czekam na sugestie z waszej strony i chętnych do współpracy.

Skrypterzy:
[LIST=1]
  • bartek5132
  • extermin
  • ........
  • [/LIST]


    Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
    #
    Sugestia pozmieniaj imiona bo te są już nudne.

    jeśli chcesz mogę wziąć udział w projekcie lecz nie ukrywam że niezbyt mam chęci pracować nad modami ponieważ szybko się irytuje gdy coś nie idzie po mojej myśli ale chętnie spróbuje sił :P

    ___________________

    Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
    #
    Chęci są jak zwykle duże jednak na tym się zazwyczaj kończy.

    Cytat:
    Potrzebuje :

    - Skrypterów, programistów SCM - 2-3 osoby (beze mnie)

    Zanim kogoś zaczynasz szukać najpierw zrób samo jakiś dobry mod. Tym sposobem pokażesz że coś potrafisz robić. Nikt nie lubi się pchać projekt w ciemno. Sam bym mógł spróbować np. wymodelować jakiś prosty model na potrzeby modu. Ale to tak jak już napisałem. W ciemno się nie będę pchał.
    Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
    #
    niestety nie wypuszczam swoich modów zazwyczaj ale jest tu jeden na forum nazywa się taxi_driving oto link:

    http://www.gta-mods.pl/forum/topics/view/id/274

    ale jeśli naprawde chcesz przetestować moje umiejętności to napisz jaki mam ci zrobic skrypt lub misje a ją zrobie

    OK!
    Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
    #
    Lepiej zajmij się robieniem już tego moda a nie udowadniaj co umiesz poślij mi już na PW jaką misje mam zrobić i dokładny jej przebieg a ja postaram się ją zrobić a jak mnie to przerośnie to ci o tym powiem xD

    ___________________

    Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
    #
    Nie zaczniemy robić dopóki nie będzie przynajmniej 3 skrypterów bo to nie ma być kolejny polski projekt który zaraz upadnie bo robi go jedna osoba i potem mu sie odechciewa

    Jakbyś ty był to jeszcze jeden jest potrzebny więc czekam na chętnych lub jakieś pomysły na temat modyfikacji

    Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
    #
    Ja mam taki pomysł aby usunąć Ammo Nation a broń można by kupować gdzieś w ciemnych alejkach po godzinie 19 stało by tam auto z otwartym bagażnikiem i facet jak do którego się podejdzie będzie nam proponował kupno broni (Chyba nawet wiem jak to zrobić chyba xD)

    ___________________

    Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
    #
    Wiesz co mógłbyś coś takiego napisać fajne by to było myślałem też o takim rozwiązaniu jak w Gta4 że nie będzie sklepu z brońmi tylko jakiś tam Gościu będzie sprzedawał w jakimś starym magazynie i będzie można się do niego udać po broń.

    Acha jeszcze jedno myślisz jakie skrypty zostawić z orginalnego SA ?
    Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
    #
    Na pewno bary, bilard, sklepy z ciuchami, itp.

    Mam Jeszce pomysł dorobienia możliwości kupienia czegoś w barze np podchodzi się do lady i wyskakuje menu "Cola, Piwo, Wódka itp" po każdym spożyciu dodawał by się punkt alkoholu nic trudnego poprostu dużo pisania xD

    I jeszcze może basen dorobić w map editorze i można go potem oskryptować xD

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    http://odsiebie.com/pokaz/5488111---9a08.html

    Tu masz przykład skryptu z bronią oczywiście w finalnej wersji było by o wiele więcej sprzedawców otworze bagażnik i zmienię kolor auta xD
    Na razie nie można kupić broni ponieważ nie chciało mi się robić menu ale facet pojawia się o 19 a o 6 rano znika xD

    Auta ani faceta nie idzie zabić, zapomniałem zamknąć drzwi w aucie :P

    ___________________

    Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
    #
    czekaj mam problemy z kompem zaraz zobaczę OK.
    Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
    #
    Użyłem małego generatora i nasz bohater może się nazywać Ralph Brain (ksywa Drunken Indian) a jego brat John Brain (ksywa John Tank Bastard) (Ksywy otrzymali by dopiero po dostaniu się do gangu.

    Czy może jednak Sweet i Carl zostają ??

    ___________________

    Postów: 14 Dołączył: 2009-06-01
    #
    Tu już się zdaje na twój wybór jak chcesz tak będzie
    Ps.Jutro o godzinie 18:00 będę w domu i ustalimy co i jak ok i zaczniemy prace a w między czasie znajdzie się kogoś jeszcze. Pozdro
    Poprzedni 1 Następny
    Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
    Created & Powered by MakG