Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 21 Dołączył: 2013-01-01
#
Witam. Od dłuższego czasu nurtuje mnie jak dodać ruchome elementy do pojazdów, np. mam modyfikację "anim trains", która w jakiś sposób uaktywnia koła i wózki jezdne w pociągach - obracają się one względem szyn. I tu moje pytanie: jak to zostało zrobione i czy da się w taki sposób zrobić przesuwane drzwi takie jak w pociągu w GTA 3 w streakc?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Widziałem tą animacje z pociągiem i wydaje mi się że to po prostu pociąg podmieniony za samochód. Zamiast kabiny samochodu jest kabina pociągu. To samo z kołami. Jak pociąg rusza to zaczynają się kręcić koła itd. Co do tych otwieranych drzwi to wystarczy podstawić odpowiednie dummny do drzwi podczas formatowania pociągu pod format GTA SA i powinno działać. Swoją drogą ciekawe czy ten sposób działał by w autobusach. Będzie trzeba sprawdzić.
Postów: 21 Dołączył: 2013-01-01
#
Chodzi o to, iż ten mod to skrypt cleo [link http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=18259] i chcę wiedzieć jak to tam zakodowane zostało i czy da się w ten sposób zrobić te przesuwane drzwi.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Pobrałem to sobie i jak widzę ten kod to już wyższa matematyka. A jak ja widzę takie cyferki i literki to mój mózg zaczyna się lansować. To już ktoś bardziej obeznany w tym temacie musiał by to wyjaśnić.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG