Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 2 Dołączył: 2014-01-12
#
Witam, jest to prosba głownie do administracji. Otoz dawno temu założylem na tym forum konto, troche wchodziłem, potem przestałem, az któregos dnia chciałem powrócic, a patrze nie mogę się zalogowac na moje stare konto. Podczas logowania gdy wpisuje nick i hasło wyskakuje że nieprawidłowa nazwa uzytkownika lub hasło, kiedy chcę wysłac nowe haslo wyskakuje błąd że nieprawidłowy email, jednak gdy próbuje sie zarejestrowac to gdy wszystko wypełnie, wyskakuje mi bład ze ten email nalezy juz do kogos na forum a to jest moj i nic nie moge zrobic, dlatego załozylem mk (takze z góry przepraszam ale nei mialem jak napisac)

Dodam teraz ze w tej chwili korzystam z fake emailu, jak odzyskam stare konto to prosze o usuniecie tego konta. Z góry dziekuje.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Mógłbyś wysłać mi na PW adres e-mail, którym zarejestrowałeś swoje pierwsze konto?
http://www.gta-mods.pl/wiadomosci/nowa/MakG

___________________
Administrator
Postów: 2 Dołączył: 2014-01-12
#
Wysłane
Postów: 32 Dołączył: 2012-07-15
#
Dziekuje bardzo, hasło odzyskane, problem z emailem takze naprawiony, jeszcze raz bardzo dziekuje.

Prosiłbym jeszcze admina o usuniecie powyzszego konta i zmiane mojego nicku na Groviec (oczywiscie jesli można).
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG