Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 6 Dołączył: 2013-12-25
#
Mam problem z moim i nie tylko moim modelem , gdy już zrobię plik dff i plik col, oraz plik txd wchodząc do gry w połowie ładowania mnie wywala z gry. Udało mi się z 3 modelami, które pobrałem z internetu, ale nie wiem nadal w czym tkwi problem i chciałbym, aby ktoś mi pomógł, gdyż, chce mój model w GTA SA, a nie już jakiś gotowy, czytałem poradniki i robię tak jak piszę, ale i tak mam błąd, w pliku txd nie tworzą się żadne alphy więc to nie jest wina txd, jakbyście mogli napiszcie co mam zrobić, abym nie miał już takich problemów, korzystam z 3ds max 2010 jak coś.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Zobacz czy nazwa kolizji jest tak sama jak nazwa pliku dff.
Postów: 6 Dołączył: 2013-12-25
#
Tak jest na pewno taka sama, nie martw się już patrzyłem tyle razy i literówka się zgadza i znaki i wszystko
Postów: 6 Dołączył: 2013-12-25
#
A może nagrac filmik jak robię to i może mi powiesz co robię nie tak ?
Postów: 294 Dołączył: 2011-07-27
#
Może przekroczyłeś jakiś limit. Z tego co kojarzę to największy limit jest na pliki kolizji. Można dodać chyba tylko cztery nowe...
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
silver102 napisał(a):
A może nagrac filmik jak robię to i może mi powiesz co robię nie tak ?

Jak chcesz to wstaw na jakiś serwer swój model, czyli plik dff, txd i col to sprawdzę co może być nie tak. Sam plik wyślij mi na PW albo jak chcesz to wstaw linka tutaj.
Postów: 6 Dołączył: 2013-12-25
#
Och dzięki Artgin_pl, a bo akurat właśnie mam już cztery dodatkowe modele i myślałem,a by wgrać na czystym GTA SA, ale tego nie zrobiłem, jak się uda dam wam znać :D
Postów: 6 Dołączył: 2013-12-25
#
Ok wszystko działa, bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG