Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 294 Dołączył: 2011-07-27
#
Witam, mam mały problem, otóż mam nowy timecyc ze zwiększonym dystansem rysowania, różnie w zależności od pory dnia. I problem polega na tym, że jeżeli dodatkowo dam w ustawieniach dystans rysowania na max to po ustawieniu kamery w dół, wszystko zaczyna migać i tekstury zanikają tak że nic nie widać, przez co np. gdy skaczę na spadochronie z wysokiego budynku to w momencie otwarcia spadochronu mam crash. Natomiast jeżeli dam w ustawieniach dystans rysowania na zero to wtedy prawie w ogóle tekstury nie zanikają, ale po to dałem nowy timecyc żeby mieć jak największą odległość rysowania. I tu moje pytanie czy istnieje jakiś mod, lub coś takiego, co by naprawiało ten błąd?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Możesz podać jeszcze link do tego timecyca z którego korzystałeś?
Postów: 294 Dołączył: 2011-07-27
#
LINK: LILQ TIMECYC
YOUTUBE: FILMIK
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Miałem kiedyś podobny problem z tym modem ale go testowałem na całkiem nowej mapie i wystarczyło tylko inny rodzaj pogody ustawić i problem został naprawiony ale niestety ta sztuczka tutaj nie działa.

Możliwe że jest też zbyt dużo obiektów wyświetlanych naraz i silnik gry ma problem z otworzeniem tego wszystkiego. Prawdopodobnie dlatego nie została taka opcja udostępniona od razu.

Albo istniej opcja że ten tymetic jest wadliwy i wystarczy poszukać innego albo spróbować zrobić własnego. Jednak co należy w tym pliku pozmieniać żeby obraz był daleko widoczny to ci już nie powiem.
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
To błąd silnika gry. Planowałem wydać fixa do tego, i być może niedługo to zrobię.

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 294 Dołączył: 2011-07-27
#
Silent napisał(a):
To błąd silnika gry. Planowałem wydać fixa do tego, i być może niedługo to zrobię.

Byłoby super, żeby tylko to "niedługo" nie trwało zbyt długo :D
Postów: 294 Dołączył: 2011-07-27
#
Jeżeli ktoś ma ten sam problem, to znalazłem rozwiązanie :D Wszystko naprawi TEN MOD. Polecam, jest super :D
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
Zawiera ASI w którym maczałem palce, w sumie nie pamiętam czemu wtedy (w czerwcu) nie dałem do niego linka :P

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG