Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Witam wszystkich.
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat gdyż mod jest dopiero w fazie zaczynania, a jednak chcę co nieco o nim powiedzieć, jeżeli topic został umieszczony w złym dziale proszę o przeniesienie :)

GTA Drift jest modyfikacją do gry GTA San Andreas i jak sama nazwa mówi tyczy się Driftu. Mod jest dopiero w fazie początkowej czyli zbieramy wszystko do kupy i dzielimy się obowiązkami. Co w modzie będzie? No na pewno nowe fury, specjalistyczny handling, nowe tekstury niektórych budynków, pogoda i fabuła. W Teamie jest nas aktualnie 7, a im nas więcej tym lepiej. Piszę tutaj ten temat gdyż strona jest na temat moddingu i pomyślałem że może akurat ktoś chętny zgłosi się aby pomóc przy produkcji modyfikacji, więc jeżeli ktoś jest chętny, proszę pisać! :)

I to chyba tyle co chciałem Wam przekazać.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Skoro modyfikacja jest na temat Driftu, to czy naprawdę jest sens wprowadzania zmian typu nowa pogoda i tekstury budynków? Chcecie robić moda o drifcie, czy Total Conversion?

Jedyne co na chwilę obecną wydaje się ciekawe, to nowy handling pojazdów, to będzie na pewno miła odmiana od typowo zręcznościowego sterownia W GTA SA.

Samochody przecież każdy może sobie pobrać, jakie mu pasują. Chyba że zamierzacie sami stworzyć jakieś ciekawe modele.

Z opisu odniosłem wrażenie, że mod będzie ukierunkowany ściśle na samochody, więc z fabułą nie macie za dużego pola do popisu. Ja bym się skupił na jakichś wyścigach itd. Od siebie mogę dodać, żebyście zainteresowali się ostatnim tutorialem z naszej strony o ścieżkach RRR, na pewno przyda się w tego typu modyfikacji.

___________________
Administrator
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Nowe tekstury czy pogoda to taki dodatkowy smaczek do modyfikacji.

Wiem, że każdy może sobie wybrać jakie samochody mu pasują. Lecz nie każdemu się chce, to jest raz, a dwa nowe samochody muszą być aby mod bardziej nabrał klimat driftu.

Jeżeli odniosłeś akie wrażenie - to bardzo przepraszam. Fakt, faktem mod będzie nastawiony na fury, jednakże nie do takiego stopnia aby nie mieć pomysłu na fabułę. Wyścigi uliczne, czy na 1/4 mili będą. Mod wprawdzie nazywać się będzie GTA Drift, jednakże będą również inne smaczki poza samym jeżdżeniem w poślizgu.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piotrburza napisał(a):
a dwa nowe samochody muszą być aby mod bardziej nabrał klimat driftu.

Nie mówię, żeby w ogóle ich nie wrzucać, tyle że to trochę za mało na całego moda.

Tylko nie przesadźcie z tą fabułą, bo skończy się na kolejnej porzuconej modyfikacji.

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Jak coś to mogę pomóc z instalką i ewentualnie handlingami.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
MakG napisał(a):
Tylko nie przesadźcie z tą fabułą, bo skończy się na kolejnej porzuconej modyfikacji.


Fabuła sądzę, że będzie miała około 10 misji, nie chcę zbyt dużo ani zbyt mało, a 10 misji sadzę że to będzie akurat na kilka godz. grania.

Chętnie poznam Wasze zdanie na temat fabuły, czy wg. Was taka fabuła się przyjmie?

Znów powrócimy do klimatów gangsterskich z San Andreas, jednakże tym razem więcej rzeczy będzie powiązane z handlem samochodami, częśćmi do nich itp. Akcja będzie toczyła się w San Fierro, ale niektóre elementy fabuły będą rozgrywały się w Los Santos oraz Las Venturas. Jak napisałem w poprzednim poście pojawią się wyścigi na 1/4, na torze oraz na ulicach.

Więcej nie wiem co napisać, nie chcę wyjawiać wszystkiego, zaś z drugiej strony chcę poznać Wasze opinie. Jak macie jakieś pytania odnośnie modyfikacji to pytajcie.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
piotrburza napisał(a):
Więcej nie wiem co napisać, nie chcę wyjawiać wszystkiego

Nie chcesz wyjawiać wszystkiego, ale nie wyjawiłeś nic. Miejsce akcji jest oczywiste, skoro obszar GTA SA to Los Santos, San Fierro i Las Venturas. Na Waszym miejscu akcję skupiłbym w jednym miejscu, skoro misji będzie 10, a nie ~120, tak jak w oryginalnym SA.

___________________
Administrator
Postów: 536 Dołączył: 2011-04-12
#
Pachnie mi tu filmami F&F i 200mil/h. Oby fabuła buła inna niż w tych filmach. Pościgi z policją też by się przydały. Auta nowe to dobry pomysł. Mam nadzieje że Toyota Supra też tam będzie, bo to w końcu jedno z najlepszych aut do wyścigów ulicznych:).Jeśli fabuła ma kręcić się bardziej przy drifcie niż wyścigach ulicznych [nie legalnych] to akcja powinna toczyć sie w Japonii bo oni są w tym najlepsi. Ewentualnie jakiś Japończyk mógłby występować. Była już chyba podobna modyfikacja GTA: Tokyo Drift ale nie pamiętam czy do SA czy VC.

___________________
http://img.userbars.pl/76/15185
http://images.chomikuj.pl/button/Toyota-Supra
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Toyota Supra rzecz jasna się pokaże.
Miasta nie mamy zamiaru zmieniać - zbyt dużo roboty i masa straconego czasu.
Były dwa podobne mody: " GTA Unlimited Drift " (ruskie) " GTA Tokyo Drift " (chyba również ruskie), a chcę aby powstał podobny mod jednakże wykonany przez polaków ;)
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Po co robić podobny mod? Bądźcie oryginalni.

___________________
Administrator
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
"Tak, ten będzie inny, jak setki podobnych."
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG