Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-18
#
Witam.Mam taki drobny(a raczej dość poważny)problem związany z korzystaniem z pewnego licznika w Cleo.A mianowicie po wgraniu go,pojawiają się problemy z zapisami gry,które objawiają się:
1)Brakiem czerwonego markera(rozpoczynającego misję)
2)Brakiem zaznaczonego miejsca na mapie(PPM)
3)Brakiem pokazanego celu misji(czyli gdzie lecieć itp)
4)Niszczeniem pojazdów(np.w misji wybuchowa sprawa[co w kamieniołomach trzeba zebrać 4 laski dynamitu i uciec Sanchezem)
Proszę o odpowiedzi.Jeśli ktoś by potrafił/mógł poświęcić 10 minut na sprawdzenie/przerobienie/stworzenie nowego licznika lub sprawdzenie obecnego niech zostawi post.Wtedy wrzucę link do pobrania licznika sprawiającego problemy.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Ciężko cokolwiek stwierdzić, bo nie wiemy z jakiego licznika korzystasz. Możesz spróbować jednego z naszego downloadu:
http://www.gta-mods.pl/szukaj?search=licznik

___________________
Administrator
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-18
#
Korzystam z tego licznika:
Link
A tu link do oryginału(oficjalnego?):
Link 2
Edit:Z tego co pamiętam,to liczniki z tej strony(te dwa do San Andreas)to mi nie podpasowały.Ten w formie .exe,ponieważ trzeba go uruchamiać i do tego trochę przeszkadza,a ten drugi powoduje u mnie zawieszanie się gry po wejściu do pojazdu.
Więc link do licznika podałem,jeśli ktoś by mógł rzucić na niego okiem to byłbym wdzięczny.A jak by się to dało naprawić,to wtedy chyba bym ozłocił taką osobę xD
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-18
#
Odświeżam
Postów: 4 Dołączył: 2011-08-18
#
@Refresh
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG