Czy wiesz, że... na forum możesz uzyskać pomoc nt. modowania GTA?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam mam mały problem, a mianowicie instaluje sobie samochody do GTA 4, ale są tam takie samochody jak np. Sabre i Sabre 2, Sabre 2 to ten lekko zniszczony, taki zardzewiały xD. No i używam GTA IV Vechicle Mod Instaler, i żeby nie zepsuć sobie gry pytam, czy pod Sabre 2 można zainstalować inny samochód niż pod zwykłego Sabre. W GTA SA był np. Glendale i Glendale Shit, ja się pod tego Glendale Shit coś zainstalowało, to był crash..., chcę tylko wiedzieć czy to bezpieczne.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
W zasadzie każdy samochód da się podmienić za inny samochód choć teoretycznie on był jeszcze do innego przystosowany. Z reguły wystarczy zmienić nazwy pojazdu. Np. chcesz podmienić za infernusa samochód od nazwie primo, choć on był oryginalnie przystosowany pod samochód o nazwie stratum to nazwę primo zmieniasz pod infernusa i podmieniasz. Powinno to wyglądać tak:

Kod:
primo.txd
primo.dff


zamieniasz na

Kod:
infernus.txd
infernus.dff


i gotowe. Przynajmniej tak się dało robić w gta sa nie wiem jak w 4 ale myślę że to powinno zadziałać. A to że wywaliło cię z gry to pewnie coś źle zrobiłeś. I przed podmianą nie zapomnij zrobić kopii zapasowych plików.
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Jeszcze musisz podmienić linijki w handling.dat
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG