Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
Mam problem bo gdy uruchamiam gta IV to wyskakuje mi błąd biore raport i mam takie coś - C:/Docume~1/Adam~1Ada./USTAWI/Temp/e8c0_appcompat.txt (lub 5312_appcompat.txt)


prosze o pomoc z góry dziękii
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Treść błędu?
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Plik
Kod:
C:/Docume~1/Adam~1Ada./USTAWI/Temp/e8c0_appcompat.txt


znajduje się na Twoim lokalnym dysku i nie możemy go zobaczyć. Przekopiuj jego treść na np. http://www.pastebin.com

___________________
Administrator
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
ta tylko że tego nie można normalnie skopiować prawym przyciskiem myszy i kopiuj to jest te okienko: wyślij raport o błędach | nie wysyłaj. Wziołem na raport i nie moge go skopiować, wiem jakieś typowe dziecko jestem które ma problem z gta. Sorka że wam zawracam ,,tyłek,, , tu będzie jakas aplikacja potrzebna czy cos?
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
a treść - nagłowek - EFLC.exe
treść - Wystąpił problem z aplikacją EFLC.exe i zostanie ona zamknięta przepraszamy za kłopoty.

Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.


Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft

Utworzyliśmy raport o błędach, który możesz nam przysłać. Raport ten zostanie potraktowany poufnie i anonimowo.


Aby zobaczyć co zawiera ten raport o błędach kliknij tutaj

Wyślij raport o błędach Nie wysyłaj
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
Aplikacja powodująca błąd eflc.exe, wersja 1.1.1.0, moduł powodujący błąd eflc.exe, wersja 1.1.1.0, adres błędu 0x00052d46.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.udło błędu
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
znalazłem tego pełne w podglądzie zdarzeń co z tym zrobić?
Postów: 534 Dołączył: 2009-03-08
#
Sory za offtop , JuKa , nie pisz posta pod postem , na moje powinieneś dostać za to ostrzeżenie.
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
dobra ale jak nikt nie pisze no to co mam robić
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Pewnie źle wgrałeś jakieś modyfikacje, albo nie są one kompatybilne z twoją wersją gry.

___________________
Administrator
Postów: 10 Dołączył: 2011-01-22
#
żadnych nie wgrywałem tylko ściągnołem tego spark`a ;/
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG