Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 2 Dołączył: 2010-12-26
#
Witam posiadam windows 7 enterprise 32 bit i nie mogłem włączyć 3d maxa 9 zawieszął się po uruchomieniu, ale obeszłem to ściągając do niego service pack 2, więc ucieszony wyłączyłem go pobrałem kam scripta i chciałem robić animacje opierałem się na tym http://www.youtube.com/watch?v=W-xERoyLj9M
i wszystko ładnie pięknie tak jak na filmiku otwieram lapd1.dff img tool extract daję ten plik na pulpit, ok wracam do maksa włączam tak jak na filmiku daję import dff ok lapd1.dff ok i jest, natomiast jak daję import ifp i daję san andreas anim ped.ifp, to się otwiera piszą mi różne animacje itd, ale jak np kliknę jakąś to się nic nie dzieje, po prostu nei mam tych kratek zielono czerwonych na dole, tych kroków animacji, po prostu ten model u mnie stoi jak sztywny i np według filmiku wlacze animacje fight a1 dam apply animation to nic się nei dzieje, podobnie jest z innymi animacjami, na prawdę prosił bym kogoś o pomoc bo mam wenę robić animacje, a 3d max mi nie dizała, np zauważyłem na filmiku że gościu sobie klika np na rękę i mu się pojawai taka pół przezroczysta kula daje przycisk rotate i moze obracac np a u mnie nie ma żadnej kuli, tak jakby mi 3d max w ogóle nie działał, wkurza mnie już ten windows 7, ale może to nei przez niego, a próbowałem dzisiaj zainstalowac xp professional to oczywiście komunikat że się nie da bo system posiadany jest nowszy od niego ehh, wielkie dzięki za pomoc, PS pobieram 3d maxa 2010 ciekawe czy na nim będzie chodził, bez jaj przecież on jest już pod windows 7, PS chciałbym modyfikować ruchy głównego bohatera.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Faktycznie spróbuj 3Ds max 2010, ja mam go na koputerze tylko że zamiast animować próbowałem modelować i nic mi nie wychodziło. Może też tak być że ten koleś co pokazuje na filmiku ma coś jeszcze zainstalowane, o czym my nie wiemy.
Postów: 2 Dołączył: 2010-12-26
#
Ok problem rozwiąznay 3d max 2010 i wszystko gra teraz mam inny problem, np daję lapd1 ok model się pokazuje animacja np fight 1a jest animacja wszystko gra rotate są kule wszystko ok, tylko np animacja walki ma 13 klatek, a ja chciałbym zrobić np na 20 klatek żeby była dokładniejsza i teraz jak dodać więcej klatek, dzięki za pomoc:)
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG