Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Ściągnąłem sobie program o nazwie Gmax i zestaw pluginów kam script przystosowaną do owego programu(podobno) z tego forum po niżej. Przy imporcie plików dff do programu nie ma problemu. Jednak jak je próbuje eksportować do pliku dff to plik w cale się nie tworzy. Może ktoś wie co jest nie tak?

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=218318
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Pierw należy poczekać na odpowiedz w innym forum bo tam ją dostałeś i nie mam zamiaru się powtarzać.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
W takim razie prosiłbym o nie wypowiadanie się, jeśli nie wnosisz nic do dyskusji.

sabaru83pl: Jeśli możesz, to podziel się z nami rozwiązaniem problemu.

___________________
Administrator
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Żeby naprawić ten problem wystarczy ręcznie uruchomić plik o nazwie GTAmax.exe znajdujący się w folderze
Kod:
gmaxscriptsGTA_Tools


Jest on dodany do zestawu kam script i kto instalował te pluginy wszystkie to ma go na pewno w tym folderze. Tylko pamiętać że musi to być kam script przystosowany do gmaxa. Ten zestaw można ściągnąć ze strony, którą podałem w pierwszym poście.

Takie proste a trzy godziny wczoraj googlowałem, ech.
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Od tego to ja już dawno odeszłem. Szukam tutka na konwertowanie aut z VC w GMAXIE bo jest do 3DS MAXA ale on nie jest możliwy w GMAXIE bo GMAX ma inny MATERIAL EDITOR. Jest też tut na gtaforums.com ale w nim już zdjęcia niedziałają. I dodam ze aby wyeksportować .col trzeba wybrać COLL3 jeżeli coś więcej potrzebujecie na jego temat to postaram się pomóc.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
A ja chciałbym wiedzieć do czego służy program Gmax.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
W sumie mogłeś poszukać sobie w necie ale ci powiem. Gmax jest darmowy programem do modelowania modeli 3d. Inaczej mówiąc domów, drzew samochodów, postaci itd. Z wyglądu przypomina 3dsmaxa i podobnie jest z modelowaniem. Więc jeżeli ktoś umie obsługiwać się 3dsmax to z tym programem nie powinien mieć większych problemów. A dzięki kam script przystosowanym do tego programu można także tworzyć modele do gta.
Postów: 205 Dołączył: 2010-11-23
#
Dzięki za odpowiedź. Gdy zacznę się uczyć modelować skorzystam z tego programu :)
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG