Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Ema
Mam zamiar zrobić moda na plecak do GTA. Oczywiście będzie miał nowy model, tylko moze mi ktoś okreslić plecy CJ"a ?? I jeszcze jedno: chcę aby po włożeniu spadochronu obiekt znikł, a wtedy co spadochron zniknie plecak ma się pojawić.
Z góry THX.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Wystarczy pokombinować z offsetami X Y Z, w funkcji dołączania obietków.

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
oto chodzi ze ja niemoge tego zrobic bo mi niewychodzi. Prubowalem juz 1h tak i nieudalo sie. Muglby ktos to za mnie zrobic bo poto zalozylem temat.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Przepraszam, ale nie mogę się już powstrzymać...
5 błędów językowych i 2 ortfograficzne, które rażą jeszcze przed przeczytaniem całego posta... Najpierw naucz się pisać po polsku, a potem bierz się za pisanie skryptów.

Pozatym, żeby ktoś mógł to napisać za ciebie, to musimy mieć ten model. Bez wymiarów i ułożenia nikt nie dopasuje to do pleców gracza.

___________________
Administrator
Postów: 304 Dołączył: 2010-10-02
#
Ale mi chodzi aby ktoś mi dopasował model prawie takisam co spadochron, bo ten co robi ten model bedzie sie wzorował na spadochronie, chociaż mam już pomysł jak to zrobić. Napisze jak mi coś niewyjdzie. A tak na ogół to gdzie pisze, że niewolno robić błędów, to jest forum o GTA, a nie lekcja jezyka Polskiego. Ludzie ogarnijcie się!!
Postów: 628 Dołączył: 2009-01-22
#
toz nadżyrze jak tojest foróm o modinku toja moke tag pisadz?????????????

Cytat:
Muglby ktos to za mnie zrobic bo poto zalozylem temat.


Pisanie skryptów polega na samodzielnym siedzeniu i myśleniu. Próbuj do skutku, to nie jest rzecz, która wymaga fachowej pomocy.

___________________
Moderator
http://i.imgur.com/Abvv63y
Śledź mój kanał Twitter by być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami moich modów!
Postów: 123 Dołączył: 2010-03-31
#
No i co że to jest forum GTA, a nie lekcja Polskiego. Może sobie wymyśliłeś jakąś gwarę, ale my tu mówimy po normalnym Polskim języku. Nie używaj Caps Locka, bo to jest odbierane jako krzyk i nikt ci nie pomoże. "Zróbcie to za mnie" uśmiałem się.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG