Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
Witam, potrzebuje pomocy, gdyż zbudowałem sobie na mapie nową wyspę i na niej małe miasteczko, więc czy da się coś zrobić, żeby otoczenie tam nie było takie martwe tzn. Chciałbym żeby po tamtych ulicach tez jeździły samochody, po chodnikach chodzili ludzie, i powstawiać parę np.burgershotów, chickenbell czy amu-nation itp.w których będzie można coś kupić. Może jeszcze jakiś dom do kupienia. Proszę o odpowiedź, z góry dzięki.

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Do ustawiania ruchu ulicznego(pojazdy) i pedów służy program o nazwie "Aschratts Path Editor". Co do
Cytat:
burgershotów, chickenbell czy amu-nation itp.
to już trzeba stworzyć skrypt np. w cleo a jeżeli robisz mapę od nowa to możesz w main.
Postów: 26 Dołączył: 2010-04-17
#
tyle, że wnioskując z działu, to potrzebny jest program do Vice City- no właśnie- jak zrobić to w vice city?

___________________
http://www.alcofoto.pl
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Z tego co wiem to cleo działa również w VC, co do ruchu ulicznego to nie wiem.

___________________
Postów: 41 Dołączył: 2010-09-20
#
A co do burgershotów itd. to ja nie za bardzo lubie ( i nie za bardzo umiem) bawić się w skrypty. Ten "Cleo" to taki łatwy w obsłudze czy taki, że mi szczena opadnie?

___________________

Zapraszam! Na serwer SAMP'a, Polski Serwerek!
www.PS-DM.xaa.pl
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Ten "Cleo" to samo co robisz w pliku script.scm, jeżeli uda ci się już to zrozumieć, stanie się to dla ciebie naprawdę proste. - A zrobienie tylko głupiego markera plus teleporta do interioru, jest możliwe że jedną z najprostszy rzeczy, jednak gdybyś miał jakieś problemy z tym, to wal śmiało na forum, lub pw.

___________________

Temat zamknięty.
Poprzedni 1 Następny
Created & Powered by MakG