Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 8 Dołączył: 2010-05-29
#
Cześć! Mam problem z programem, którego nazwa podana jest w temacie. Gdy go uruchamiam i wybieram ścieżkę do Gta San Andreass, zatwierdzam i wtedy wczytują się mapy oraz przedmioty, ale gdy już się wczytają a ja nacisnę zakładkę IPL i wybiorę mapę do wczytania wtedy pojawia się błąd, tzn. raport o błędach. Posiadam system windows xp a do Gta Sa instalowałem tylko bibliotekę Cleo, kilka skryptów i modów. Ściągałem edytor map w innej wersji i z innych stron ale zawsze jest ten błąd, czym to może być spowodowane? Może znacie inne edytory map?
Proszę o pomoc.

PS Gdy rozpakowuję edytor zawsze jest napisane, że są błędy, nie ważne z jakiej strony ściągam, tak jest zawsze. Wy też tak macie?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Kod:
Cześć! Mam problem z programem, którego nazwa podana jest w temacie. Gdy go uruchamiam i wybieram ścieżkę do Gta San Andreass, zatwierdzam i wtedy wczytują się mapy oraz przedmioty, ale gdy już się wczytają a ja nacisnę zakładkę IPL i wybiorę mapę do wczytania wtedy pojawia się błąd, tzn. raport o błędach. Posiadam system windows xp a do Gta Sa instalowałem tylko bibliotekę Cleo, kilka skryptów i modów. Ściągałem edytor map w innej wersji i z innych stron ale zawsze jest ten błąd, czym to może być spowodowane? Może znacie inne edytory map?
Proszę o pomoc.

Ja korzystam z map edytora pod taką nazwą "MapEditor Version 0.21b" i działa prawie bez problemu. Jeżeli nadal będzie cię wywalać do pulpitu to czeka cie przywrócenie oryginalnych plików z gry lub jeżeli nie masz kopii zapasowych to reinstalacja gry bo możliwe ze z któryś modów nie chce współpracować z edytorem.

Cytat:
PS Gdy rozpakowuję edytor zawsze jest napisane, że są błędy, nie ważne z jakiej strony ściągam, tak jest zawsze. Wy też tak macie?

Mi działa bez najmniejszego problemu wypakowanie edytora. Możliwe że podczas ściągania z sieci jakiś pakiet zostaje uszkodzony co za tym idzie powoduje to właśnie takie błędy. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz ten program i potem ponownie rozpakuj tyle że pod czasz ściągania nic nie rób.
Postów: 8 Dołączył: 2010-05-29
#
A mógłbyś dać mi link do tego edytora, który Ci działa? Zobaczę czy też będzie błąd, jeśli tak to przeinstaluję grę.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Postów: 8 Dołączył: 2010-05-29
#
Dzięki, ale podczas rozpakowywania znowu były błędy. Później okazało się, że nie rozpakował się plik med.exe, który jest niezbędny do uruchomienia edytora. Pobierz ten plik i zobacz czy u Ciebie też tak jest jeśli mógłbyś to dla mnie zrobić. A jeśli się okaże, że u Ciebie jest normalnie to ściągnę u kolegi.

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
U mnie rozpakowywuje się normalnie.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG