Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 6 Dołączył: 2010-07-06
#
Witam - chciałbym zaprosić Was na jedną z nielicznych polskich stron poświęconych twórczości i zmaganiom firmy Rockstar Games. Serwis powstał jakiś roku temu.

www.gtaguide.pl

http://gtaguide.pl/wp-content/uploads/2010/06/Button



BTW - Proszę o szczerą opinię na temat strony ;]

Aktualnie poszukuję jednej osoby na stanowisko "Redaktor" - osobny chętne mogą pisać na email : cy7u@gtaguide.pl
Postów: 13 Dołączył: 2010-05-31
#
Szczerze? Do usunięcia! Wyszukiwarka słabo rozbudowana, beznadziejny wygląd, (wydaje mi się) nie ma tam modów go mi. wydaje mi się bo jak to zobaczyłem to odrazu zakłem karte. gta vice city, niepotrzebne reklamy itd.,itp. Może się na tym nie znam, ale tak to odbieram. Uważam, że wszystkie takie strony, powinny się wzorować na GTASite.pl wejdź i zobacz! Przejrzyście, dużo downloadu ... Jest tylko jeden kolosalny minus! Na forum 4 warny = ban. To mnie denerwuje! To moje zdanie.

___________________
Postów: 6 Dołączył: 2010-07-06
#
Po pierwsze - naucz się dobrze pisać bo niezbyt Ci to idzie. Po drugie nie wiem wgl o czym Typiszesz! Czego chcesz od wyglądu! Ta wyszukiwarka to nie google, że znajdzie C ku**a każdą rzecz jaką sobie zamarzysz. Po trzecie - co Ty myślisz, że na każdej stronie muszą być mody? Jakbyś umiał czytać to przeczytał byś w logo, że to NIE JEST strona typu GTASite. I po czwarte nie będe wzorować się na GTASite, bo do plagiaterów nie należę w porównaniu do Cb, bo jeśli myślisz, że każda strona powinna wyglądać tak samo to się mylisz -_-

A co do tych warnów to już w ogóle nie wiem o czym Ty piszesz - u nas na forum nie ma podanej liczby warnów, bo z tego co widze ani razu tam nie byłeś.
Postów: 13 Dołączył: 2010-05-31
#
1.Forum się nie czepiam! 2.Google nie znajdzie wszystkiego! 3.Powinny być mody, bo to zwiększa popularność! 4. Umiem pisać! To raczej ty nie umiesz, bo zmieniałeś swój post 2 razy 5. Nie zgapiaj od innych AVATARU! 6. Nie denerwuj się i mnie nie obrażaj, bo sam chciałeś szczerej opinii!

___________________
Postów: 6 Dołączył: 2010-07-06
#
No dobra niech Ci będzie -_- Jak moge zgapiać avatar skoro jest on domyślny? =p
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Cy7u nie rzucaj się tak bo w końcu sam wystawiłeś stronę do oceny i poprosiłeś o szczerą odpowiedź,a autor postu właśnie takowej ci udzielił więc nie wiem w czym problem. Powinieneś się spodziewać takiej krytyki a nie tylko pozytywnej. Jeżeli uważałeś że strona jest idealna to trza było jej nie wystawiać do oceny.

Jak dla mnie pomysł jest ciekawy. Kiedyś się tak zastanawiałem czy jest jakaś Polska strona, która się zajmuje nie tylko jedną produkcją panów z R ale też innymi i jak się okazuje właśnie jest.
Co do wyglądu strony jak dla mnie może być. Jest przejrzysta, schludna no i nie jest przesadnie kolorowa.
Jedynie co bym dołożył to skrypt umożliwiający szybkie odnajdywanie newsów z konkretnej gry, no i jakiś przycisk na forum umożliwiając szybki powrót na stronę główną.

//
Zeusek97 co do modów, hm jet wiele stron które umożliwiają pobranie takich czy owakich modów do produktów z pod stajni R. Moim zdaniem pójście pod takim kątem owej strony by ją trochę zepsuło. Nawet pisanie newsów na temat amatorskich modów nie było by najlepszym pomysłem bo też są strony które się tym zajmują. Ja bym ją zostawił taką jaką jest stroną i nie udziwniał. Co prawda to zawęża pole do popisu ale zachowuje jak na dzień dzisiejszy bardzo dobry charakter tej strony.
Postów: 6 Dołączył: 2010-07-06
#
Dobra sorry za tamto. Wydaje mi się, że ta wyszukiwarka powinna wystarczać, a co do forum to przycisk do strony zostanie jutro dodany =P
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG