Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Jeszcze nie przeszedłem całego gta i tak z ciekawości pytam. Co można robić po ukończeniu 100% gry. Wiem że można pograć przez internet, a prócz tego?
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Po ukończeniu 100%? Możesz chyba robić tylko to, co oferuje każde GTA. Bierzesz samochód, jeździsz po mieście albo bierzesz bronie i się bawisz ;).
Można jeszcze doinstalować jakieś modyfikacje. W końcu to one tak przedłużyły żywot San Andreas.

___________________
Administrator
Postów: 63 Dołączył: 2009-01-21
#
Ja nawet nie przeszedłem 100%. Nudzi mnie trochę ta gra ;/ Czasem tylko pojeżdżę sobie super Sanchezem albo Sultanem RS. Super jeszcze wygląda Blista Compact, bardzo przypominająca starą dobrą Hondę CRX. (nie wiem jedynie co odblokowuje się kiedy zabijemy wszystkie 200 gołębi)


A po ukończeniu możesz pookradać sklepy, wozy, pobawić się z policją lub siać zniszczenie w mieście. A i jeszcze ciekawostka... Możesz szukać Easter Egg'ów :]
Postów: 7 Dołączył: 2009-07-25
#
http://gta.net.pl/264,artykul,gta.html proszę oto wszystkie informacje o GTA 4 i co ona oferuje
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Che Che ja odkryłem coś fajnego na zbieranie kasy

Idziemy do Tw@ jest tam taka kafejka a na ladzie - Kasa Fiskalna. Podchodzisz do niej i naciskasz [E]. Wtedy Nikołaj ją otwiera i bierze kase. Na początek gry jest to przydatne bo jest tam od 100 dolców wzwyż ;]

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG