Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Stworzylem Tagi wgralem je ale nawet nie bylo widac ich arysow zadnych tagow nie bylo (tez tych do zamalowania) , wgralem zwykle orginalne i dalej ich nei ma nie wiem juz w czym klopot bo skrypt za to nie odpowiada bo wczesniej byly a tera nie ma.Sprawdzilem te Tagi (wypakowalem i sprawdzilem txd workshop'em) wszystkie sa poprawne.

Edit - nie wiedzialem cz dac ten temat do skryptow czy teksur.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
A skrypt stworzyłeś w CLEO, czy na czystym "MAIN"? Jeśli wybrałeś tą drugą opcję, to nic dziwnego, gdyż w oryginalnym main.scm jest między innymi skrypt na zamalowywanie tagów.

___________________
Administrator
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
MAIN , a jak by dalo sie to naprawic bo orginalnego skryptu nie mam to nie mam skad tego skryptu brac.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
http://www.sendspace.com/file/3jabb1
Tutaj masz oryginalny plik main.scm. Musisz z niego wyciągnąć External Script odpowiadający za te tagi. Deklaracje skryptów masz na początku pliku, po deklaracji misji.

___________________
Administrator
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
Hmmm nie znalazlem skryotu odpowiadajacego za tagi niestety.
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Też niestety nie znalazłem, mimo szukania po numerze ID obiektu graffiti.
Może zobacz jeszcze, czy w Map Editor wyświetla się graffiti w otoczeniu. Zrób po prostu render dowolnej sceny, gdzie jest jakiś tag, np. "LAe2" - tam jest m.in. dzielnica Ganton.

___________________
Administrator
Postów: 31 Dołączył: 2009-02-02
#
sprawdzilem i tagi w Map Edito'rze wygladaja normalnie (tak jjak je stworzylem) ale w grze ich nie ma , Reinstalne gta sprawdze czy zadziala.

Edit - reinstlowalem gta sa i zainstalowalem moj skrypt , zainstalowalem moje tagi = znikly (a wczesniej byly te orginalne). Moze wstawie ta paczke graffiti i sprwdzisz czy ci dzialaja ?

Edit2 - http://www.wrzuta.pl/pliki/g8fNSzEutM/tags <- to te tagi.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG