Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Pobrałem sobie tego moda co na stronie głównej w newsie jest. Zainstalowałem i zacząłem przechodzić misje. Jednak mam problem z jedną misją. A mianowicie to jest ta misja gdzie trzeba stać półciężarówką podyktowanym przez czekpońt i jak się nie mylę to dać sygnał żeby coś się działo. Jednak nie bardzo wiem właśnie co trzeba w cisnąć. Ktoś wie? //Dokładnie to jest ta misją po misji o nazwie Phil.
Postów: 19 Dołączył: 2010-01-12
#
Masz już opcję że możesz dowolnie chodzić po mieście lub jesteś w domku zamknięty i robisz misje tylko.Ja grałem te misję aż mogłem się dowlnie poruszać po mieście i zostawiłem te misje żeby zobaczyć jak wygłąda miasto.
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Właśnie nie mam możliwości poruszania się jeszcze po mieście. Jak by ktoś nie wiedział w którym momencie jest to daje parę fotek.
http://img706.imageshack.us/img706/9750/11173781.th
http://img706.imageshack.us/img706/9057/74975780.th
No i właśnie przy tym drugim zdjęciu jest pokazane żeby wjechać do czekponta i dać jakiś sygnał. No ale nie bardzo wiem co trzeba zrobić.
Postów: 73 Dołączył: 2009-11-19
#
no pewnie podjezdzasz i dajesz klakson (podajze CapcLock zalezy jak masz w ustawieniach)
ale nie jestem pewien czy to tak trzeba , nie gralem w to ^^
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Nie ma co. Zaraz włosy sobie z głowy powyrywam. Trąbienie nic nie daje. No nie wiem co już robić. Może ktoś inny wie? Albo przynajmniej ma sejva że można swobodnie się poruszać po mieście.
Postów: 19 Dołączył: 2010-01-12
#
Ta misja przeszłem i powiem jak ją przejść.
Jesteś w tym samochodzie jedź i nie uderz w te auta czarne jedź dalej aż zobaczysz czarną
limusynę.Rozpędź się i wskocz z auta ,a auto ma uderrzyć w limusnę i wybuchnie.
Wtedy pojawi się na mini mapce znak idź tam.Potej misji dostajesz dom i możesz się swobodnie po mieście poruszać.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG