Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 878 Dołączył: 2009-01-20
#
Assassin's Creed 2
Jestem ciekaw Waszych opinii na temat tej gry na podstawie ujawnionego trailera, gameplaya i informacji od producenta.
Osobiście uważam, że szykuje się kawał niezłej gry. Sposób rozgrywki będzie bardzo podobny do pierwszej części, co jest bardzo dużym plusem. Myślę, że nie będziemy się nudzić z uwagi na to, że producent zapowiedział 100 misji w głównym wątku + zadania poboczne.

Trailer
Gameplay
Wywiad z producentem

___________________
Administrator
Postów: 96 Dołączył: 2009-01-20
#
Jak już razy kilka Ci flódowałem, na GG (kadu).

Gra będzie zajebista, tak jak jedynka - jak mówił producent będzie około 100 misji i bodajże 12 trybów - co daję wielką frajdę z gry. Wielkim, według mnie plusem jest Polonizacja Kinowa (dla niewiedzących - wersja kinowa, to polonizacja wszystkich nie-polsko języcznych tekstów (wraz z dialogami!).
Po gameplayu jestem przekonany że grafiką się nieco poprawiła (jeżeli to nie był wyrendrowany filmik).
Dosyć nie dawno wyszła podobna gra, Prototype - gra jest naprawdę, szczegółowa. Jeżeli miałbym wybrać spośród tych dwóch, 'sciągnąłbym' dwie...

___________________
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Zapowiada się zarąbiście, ale zobaczymy jak się będzie grało :D

___________________

Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Zapowiada się ciekawie. Najbardziej co mi się podobało to możliwość latania. Odbierania przeciwnikom broni. No i to jak gościu zaatakował dwóch żołnierzy jednocześnie. Spodziewałem się w tym momencie że ten asasin(czy jakim tam) załatwi najpierw jednego a potem drugi, a tu dwóch jednocześnie. Chyba jeszcze czegoś takiego w żadnej grze przynajmniej ja nie widziałem.
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
AC2 głupie AC1 też.Prototype :D To jest gra!!!!!
Postów: 207 Dołączył: 2009-03-18
#
Taa z tego co ja wiem w grze są 2 ukryte ostrza. Gdy popełnisz jakąś zbrodnię (zabijesz kogoś, okradniesz go) będą list gończe za tobą i trzeba będzie je zrywać, gdy będą wygłaszać o tobie na ulicach trzeba będzie przekupywać mówców aby się zamknęli no i oczywiście można pływać!

___________________
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG