Czy wiesz, że... możesz podsyłać newsy, artykuły, pliki i zdjęcia?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 20 Dołączył: 2009-04-16
#
Witam.Zrobiłem sobie w 3ds maxie taki budynek.

http://img.webme.com/pic/b/bartoszgames/bez.bmp

Zrobiłem pliki i wstawiłem go do GTA SA.Gra działa budynek widac z daleka ale kiedy chce do niego podejśc bliżej to gra się wyłącza.Wiecie może co źle zrobiłem?
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Możliwe że źle nazwałeś plik dff i col. Muszą być takie same. Z drugiej strony jak byś tak zrobił to by się gra w cale nie włączyła. Jeżeli chcesz to prześlij mi plik col, dff i txd to na pw to ci sprawdzę co jest nie tak i napisze ci co źle zrobiłeś. Bo tak to mi nie przychodzi do głowy co może być nie tak.
Postów: 20 Dołączył: 2009-04-16
#
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
No wiec sprawdziłem i u mnie obiekt po dodaniu do gry działa bez problemu. Więc w czasie tworzenia modelu nie popełniłeś znaczących błędów. Musiałeś błąd popełnić gdzieś w czasie dodawania go do gry. Co może być źle napiszę ci w punktach.
1.Grę możesz mieć w wersji 2.0, a powinna być 1.0 tylko taką można modować.
2.Nie odbudowałeś archiwum po dodaniu nowych plików do pliku .img.
3.Możliwe też że usunąłeś jakiś obiekt z mapy.
4.Twój mod może gryźć się z innymi modami w grze.

Na razie mi nic innego nie przychodzi do głowy. Bądź co bądź sprawdź jeszcze raz wszystko po kolei to co ci napisałem czy aby na pewno wszystko dobrze zrobiłeś. Jeżeli dalej będą występować takie błędy to napisz a pomyślimy co może być źle.


Postów: 20 Dołączył: 2009-04-16
#
To chyba przez mody.Oryginalna płyta się porysała. Pobrałem jakieś GTA z modami i to na pewno przez to. Znajdę jakąś wersję bez modów i na pewno będzie działac.Dzięki za pomoc.
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG