Czy wiesz, że... rejestracja trwa tylko 20 sekund?
Strona główna forum Szukaj Rejestracja
Witaj, nieznajomy!
Poprzedni 1 Następny
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Siemka!Mam problem.Pobrałem sobie CB Radio* do ETS'a*, ale jest zaszyfrowane.Czy ktoś kto umie w jakiś dzień odgadnąć do hasło?Ja próbowałem ale mam za słaby komputer i 3 dni minimum by odgadywał.Tu macie link: http://rapidshare.com/files/300920650/CB_Radio_PL_1.1.rar.html

CB Radio* - Pewne urządzenie do komunikacji.
ETS* - Euro Truck Simulator
Postów: 1004 Dołączył: 2009-01-20
#
Najlepiej napisz do autor modu czy co to jes o hasło. Tu raczej nikt ci nie pomoże to nie forum hakerskie no i o takie usługi regulamin zabrania tego forum prosić.
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Autor modu napisał na stronie że wyjeżdża do Anglii i nie będzie miał internetu.
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
W takim razie pozostaje tylko odszyfrować hasło za pomocą odpowiedniego programu (uwierz mi, że 3 dni to bardzo krótki okres), chyba, że spróbować by metodą słownikową, ale szczerze mówiąc, to wątpię, byś sobie z tym poradził. A może jako hasło spróbuj podać nick autora, datę powstania, nazwę modu?
Postów: 159 Dołączył: 2009-02-05
#
Często hasłami są też nazwy stron na której został opublikowany plik

___________________

Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Nazwa strony odpada,czekanie odpada(nie chce płacić za prąd tyle)nick autora odpada,data odpada,nazwa modu odpada,więc chyba nic nie zrobię :( Trudno się mówi.Macie POMÓGŁ :)
Postów: 7 Dołączył: 2009-03-27
#
Dobra, ja zobaczę, jak to będzie wyglądało u mnie i jeśli hasło uda się odszyfrować, to Ci podam.
Postów: 103 Dołączył: 2009-03-15
#
Gdyby ktoś chciał hasło to: tlteam
Poprzedni 1 Następny
Zaloguj się lub zarejestruj się, żeby pisać na forum.
Created & Powered by MakG